InformacjePorady

Największy wybór części do Ursusa C-330 tylko w sieci

Ciągnik Ursus C-330 zna każda osoba, która mieszka bądź regularnie bywa na polskiej wsi. Traktor ten produkowany był aż przez dwie dekady, od końca lat sześćdziesiątych do osiemdziesiątych. C-330, potocznie nazywany trzydziestką lub ciapkiem, zdobył sobie spore uznanie dzięki bezawaryjności oraz ekonomiczności. Każdy ciągnik czasem wymaga jednak pewnych prac konserwacyjnych, takich jak wymiana zużytych podzespołów. Sprawdzamy dlaczego obecnie najbardziej opłaca się kupować je w sieci.

Ogromny wybór części zamiennych

Internetowy sklep rolniczy pozwala nam na zakup praktycznie każdego podzespołu do tytułowego ciągnika. Nawet tych, których nie znajdziemy w żadnym lokalnym sklepie rolniczym. Właśnie dlatego rolnicy coraz częściej decydują się na zaopatrywanie w części zamienne online. Części do traktorów posiadają jakość nie odbiegającą od oryginałów, a jednocześnie są o wiele tańsze niż w stacjonarnych punktach handlowych. W przypadku Ursusa C-330 możemy dostać między innymi takie elementy jak termostat, łańcuch boczny czy też czujnik ciśnienia oleju. Na pewno zadowolony z szerokiej oferty będzie każdy, kto lubi utrzymywać swoje ciągniki oraz maszyny rolnicze w pełnej sprawności. Części Ursus zakupione w sieci otrzymamy bardzo szybko. Zazwyczaj sklepy realizują wysyłkę już w pierwszych 24 godzinach, przez co jest duża szansa, że już za dwa dni robocze od złożenia zamówienia pod naszymi drzwiami zamelduje się kurier. Warto kupować wiele podzespołów za jednym razem, ponieważ dzięki temu zapłacimy tylko raz za wysyłkę.

Nie tylko dla młodych rolników

Przyjęło się mówić, że nowe technologie zajmują głównie młodych ludzi. Jest to po części prawda, jednak obserwuje się coraz większe zainteresowanie nimi również starszych. Przekonują się oni do zakupów przez sieć dzięki szerokiemu wyborowi produktów, dobrej jakości, a także niższym cenom niż w stacjonarnych sklepach rolniczych. Na przykład chcąc jednocześnie zakupić spory zestaw podzespołów, takich jak zbiornik płynu hamulcowego, tarczę sprzęgła I stopnia jezdną, płyn hamulcowy oraz nakrętkę śruby koła tylnego, to musielibyśmy poświęcić cały dzień na jeżdżenie po różnych punktach handlowych. Dzięki internetowi możemy skompletować tak szerokie zamówienie w przeciągu kilkunastu minut, wygodnie zapłacić i już za kilka dni cieszyć się z nowych części do ciągników. Niezależnie czy posiadamy Ursusa C-330 czy Ursusa C-360, możemy w ten sposób naprawić każdą usterkę, a nawet wykonać całkiem spory remont. Nic więc dziwnego, że gdy starsi rolnicy obserwują taki sposób zamawiania elementów, sami szybko przekonują się do wykonywania własnych zakupów online.Jak można się przekonać, jeśli chcemy zaopatrzyć się w części zamienne do Ursusa, to zdecydowanie najlepiej robić to przez internet. W sklepach dostaniemy podzespoły – zamienniki, które będą bardzo dobrej jakości i z pewnością posłużą nam przez długie lata. Dodatkowo zapłacimy za nie mniej niż w sklepach stacjonarnych, a wszystko dostaniemy w jednej przesyłce za maksymalnie kilka dni roboczych (a czasem nawet na drugi dzień!). Dzięki temu oszczędzimy zarówno czas jak i pieniądze.

Pokaż więcej

Starsze artykuły

CZYTAJ TERAZ

Close
Back to top button
Close