Maszyny rolnicze

Zetor z Czech

dlaczego warto wybrać ciągniki z tego kraju?

Zetor to jedna z najbardziej znanych firm, która już od wielu lat obecna jest na rynku. Dokładnie od 1946 roku, kiedy to w Czechach powstała ta marka. Minęło tyle lat, a oni stawiają na najnowszą technologię, której celem jest wsparcie osób codziennie pracujących na roli. W ich ofercie znaleźć można ciągniki, które cieszą się dużą popularnością. Z czego to wynika? Dlaczego warto kupić Zetor z Czech?

Niezawodne maszyny do pracy na roli

Zetory z Czech już od wielu lat uważane są za niezawodne maszyny, które na dodatek są w stanie zapewnić wysoką wydajność. To dzięki nim zaoranie pola czy też zwiezienie słomy z pola nie stanowi dużego wyzwania. Praca przebiega bez najmniejszych problemów. Rolnicy doceniają te maszyny za wysoką trwałość i bardzo niską awaryjność przez długi czas, co też przekłada się to na ich pracę. Do dyspozycji są różne Zetory, które można podzielić ze względu na:

  • wielkość,
  • moc,
  • funkcjonalność.

Wybór tej maszyny musi zostać podyktowany indywidualnymi potrzebami, dzięki czemu będzie można zakupić najlepszą z możliwości. Zetor to marka, która doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w gronie klientów znajdują się te osoby, które posiadają mniejsze lub większe gospodarstwa rolne. To dlatego ich ciągniki są tak różnorodne standardowe i uniwersalne pojazdy, które są w stanie sprostać różnym oczekiwaniom.

Świetny stosunek jakości do ceny

Rolnicy, którzy mają już przyjemność pracować na tych maszynach przyznają, że czeska marka zapewnia świetny stosunek jakości do ceny. Konkurencyjna cena spowodowana licznymi promocjami na zakup ciągników sprawia, że nie brakuje chętnych na zakup tych maszyn. Mowa tu nie tylko o nowych modelach. Na rynku wtórnym można otrzymać używane Zetory z Czech. Stosunkowo niska awaryjność powoduje to, że wiele urządzeń odsprzedawanych jest dalej. Tak, aby mniej majętni rolnicy także mogli skorzystać z możliwości, które marka Zetor proponuje nie tylko polskim rolnikom. Zetory z Czech są tak popularne, że można je spotkać w różnych punktach na globie.

Mocne ciągniki Zetor z Czech

Zetor istnieje od wielu lat. Aktualnie można powiedzieć, że są liderami na rynku. Jednak nie ustają w tym, aby zaoferować swoim klientom coraz to nowsze urządzenia, które opierają się na najnowszej technologii wpływającej na wygodę i komfort pracy. Zdecydowaną zaletą tych maszyn jest ich moc, która sprawia, że wyróżniają się one na tle innych ciągników. Do tego łatwość obsługi sprawia, że nie brakuje rolników, którzy pozytywnie wypowiadają się o czeskich Zetorach. Ich serwis jest łatwy. Dostęp do części także nie jest problematyczny. Mogą one posiadać moc od 40 do 170 koni mechanicznych. Nie zużywają dużej ilości paliwa. Te zalety sprawiają, że można je wykorzystać do wielu prac. Nie tylko do orania pola, ale także do przewozu różnych elementów. Zetor ma w swojej ofercie jedyne w swoim rodzaju ciągniki rolnicze oraz traktory wyróżniające się swoim wykonaniem. Nic więc dziwnego, że czeskie Zetory są tak popularne i chętnie wykorzystywane w gospodarstwach rolnych.

Pokaż więcej

Starsze artykuły

Back to top button
Close